Верифікований профіль
3
Роки досвіду
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
5
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
5 днів тому
Комунікабельна, уважна до деталей, вмію підібрати об‘єкт/покупця саме на ваш запит

Продаж комерційної нерухомості (2)

  • 790 000 $
    988 $/м²

    Провулок Всеволода Петріва, 6

    БЕЗ КОМІСІЇ Нивки
    приміщення вільного призначення
    800 м²
    5 днів тому
    БЕЗ % Продаж в Києві -Шевченківський р-н; приміщення/будинку, - ввод в експлуатацію на покупця ( можливо як нежитлове/офіс/житлове); - метро Нивки 6 хв. пішки ; - переулок Всеволода Петріва 6 ( пер. Щербакова),- вул. Естонська; - вхідна група з бетонними колонами, вільний простір для вашого дизайнерського проекту ! - 2 поверхи з бетонними перекриттями + 3-й з залізними балками під дахом ; - цегла+ ракушняк, металопластикові вікна; - 800 кв.м лише двух поверхів + простір 3- го поверху, вільне планування під стелю 8 м в великій кімнаті, під черновий ремонт; - прибудований гараж; - 10 сот. у власності+ 4 сот. в користуванні зона біля подвірʼя - разом всіх 14 сот.; - документи > 3 років ( ста...
    Рієлтор
  • 1 999 999 $
    1 250 $/м²

    Петропавлівська вул., 20

    БЕЗ КОМІСІЇ Житомирська
    приміщення вільного призначення
    1600 м²
    5 днів тому
    Продаж БЕЗ % РЕСТОРАННОГО комплексу 1600 кв.м з земельною ділянкою 50 сот. - КОМЕРЦІЙНА у ВЛАСНОСТІ ! Трафік ! - КИЇВ/Петропавлівська Борщагівка - межа, 4 хв. метро Академмістечко, Житомирська ! - ФАСАД 60 м над асфальтом вул.Велика Окружна ; - РЕСТОРАН «Сім-Сім»+10 будинків відпочинку, камʼяна огорожа; сосни, туї, ландшафтне озеленення ! - поруч зупинка і багатоповерхівки, нові ЖК, клініки, ТЦ, Епіцентр, шиномонтаж, Обойний ринок; - поруч 1,8 га з красивим обзором -ЛІС(сосни)і ВОДОЙМА, призначенні: ТРК, окремий продаж - для ваших бізнес-ідей! Ціна 2.000.000 $ без %,(ДКП > 3 років).
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.